Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Badacze analizy transakcyjnej

Dr hab. Jarosław Jagieła, prof. UJD oraz  dr Karol Motyl, członkowie Zespołu Badawczego Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej, zostali wpisani na międzynarodową listę  badaczy AT przez Europejskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej  (EATA - European Association for Transactional Analysis).

 

 

 

2 lipca 2020
Przejdź do - PSYCHOPROFILAKTYKA PODWÓJNIE NAGRODZONA!!!

PSYCHOPROFILAKTYKA PODWÓJNIE NAGRODZONA!!!

Miło nam poinformować, że kierunek Psychoprofilaktyka studia I stopnia, realizowany na Wydziale Nauk Społecznych UJD w Częstochowie, uzyskał certyfikat akredytacyjny "Studia z Przyszłością 2020". Ponadto został uznany w opinii Komisji Eksperckiej Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za kierunek studiów, który wdrożył najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie technologii wspierających proces dydaktyczny i uzyskał certyfikat nadzwyczajny "Laur Innowacji 2020". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 10 marca w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą. Relację z gali wręczenia nagród można obejrzeć TUTAJ

 

11 marca 2020
Przejdź do - Wolontariusz Roku

Wolontariusz Roku

Dnia 9 grudnia 2019 roku w Filharmonii Częstochowskiej odbyła się XIV Gala Wolontariatu, na której dr hab. prof. UJD Izabela Krasiejko została wyróżniona za społeczne działania, w szczególności na rzecz rozwoju asystentury rodziny.  Do konkursu na wolontariusza roku została zgłoszona przez Stowarzyszenie "DLA RODZINY". Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Agape".

 
 
 
 
9 grudnia 2019